Innuendo Prohibition Bar

JSME NEKUŘÁCKÝ BAR

Novinky až do emailu

Rezervace a oslavy v baru

Pořádáme soukromé i firemní akce a večírky v Praze 9. Souhrnnou ukázkovou nabídku večírků v Innuendu si zde můžete stáhnout v PDF.

Plánujete-li akci ve vašich prostorách či případně venku, nabízíme také nápojový a koktejlový catering mimo prostory baru.

Podmínky a možnosti rezervace

Při rezervaci 9 a více lidí je nutné složit vratnou zálohu 1000 Kč. Při 20 a více lidech pak 2000 Kč. Zálohu lze složit hotově v baru či poslat převodem na účet nejpozději 10 dnů před plánovanou rezervací. Celou zálohu vám dle způsobu úhrady odpočteme z vaší útraty v den rezervace či pošleme zpět na účet.

Jestliže máte zájem o rezervaci celého baru a jeho uzavření pro veřejnost, ať už pro firemní akci či soukromý večírek, je nutné složit vratnou zálohu 5000 Kč s podmínkou, že minimální tržba za celý večer bude větší než 15 000 Kč. Pokud by byla tržba nižší, museli bychom vratnou zálohu o tento rozdíl ponížit.

akce akce akce akce

Nestandardní přání

Pro vaši oslavu vám rádi zajistíme výzdobu, či speciální tematické degustace. Pokud máte nějaké zvláštní přání a nejste si jisti, zda jej lze zrealizovat, kontaktujte nás.

Raut, občerstvení

Pro váš večírek zajistíme i občerstvení, které může být i sladěné s tématem akce. Více informací naleznete na samostatné stránce o rautu. Konzumace vlastního občerstvení a nápojů není v baru možná.

Rezervační formulář

Pro rezervace do 8 osob není nutné skládat vratnou zálohu.

Při rezervaci 50 míst a více jsou pokryta všechna místa k sezení a je nutné rezervovat celý bar.

Náš bar je omezen relativně malým počtem míst k sezení, a proto nás každá nevyužitá rezervace velmi bolí. Abychom měli záruku, že opravdu příjdete, je nutné složit vratnou zálohu 1000 Kč. Jakým způsobem si ji přejete zaplatit?


Vážení přátelé našeho baru, rádi bychom vám oznámili, že nám od prosince 2015 už prostory baru nepatří, předali jsme je do nových rukou a novému štěstí. Byli jsme tu s vámi šest let, tvrdě jsme budovali dobrou pověst naší adresy, a protože se nám to podařilo, a jak se říká, končit se má v nejlepším, jdeme dále vstříc novému štěstí.

Naším prokračovatelem se na této adrese stává bar The Garrison, který vás svým konceptem zavede do poválečného Birminghamu a jeho provozovatelé udělají vše proto, aby navázali na dobré jméno našeho baru.

Více o našich důvodech si můžete přečíst u nás na blogu.

Sejdeme se v The Garrison baru společně na stejné straně baru!

Děkujeme za vaši přízeň!