Innuendo Prohibition Bar

JSME NEKUŘÁCKÝ BAR

Novinky až do emailu

Koncept

náš team

Innuendo Prohibition bar je inspirován americkou prohibicí ve 20. a 30. letech 20. století, kdy byla v USA zakázána výroba i konzumace všech alkoholických nápojů (včetně piva i vína) a vznikaly utajené tzv. speakeasy bary, o kterých věděla jen skupinka vyvolených a dostat se do nich bylo možné pouze přes doporučení a museli jste většinou znát tajné heslo. U nás jsou dveře odemknuté a dostanete se k nám i bez hesla, ale jinak se vám atmosféru této doby budeme snažit navodit všemi způsoby (více o americké prohibici).

Celý bar je zároveň koncipovaný jako nekuřácký, vychází z nekuřáckého postoje obou majitelů a pro mnoho lidí je dalším důvodem, proč do baru přijít.

Vznik

Když v létě roku 2009 dva kamarádi přišli s nápadem na otevření vlastního baru, nikdo je nebral příliš vážně. Bar byl od samých začátků zamýšlen jako nekuřácký, s nabídkou kvalitních alkoholů a prvotřídních koktejlů. A hlavně, měl být na Praze 9. Ano, toto všechno a mnohem více dvěma lidem pohybujícím se naprosto mimo obor gastronomie, nikdo nevěřil.

I přes velmi těžké začátky, perné pokračování a konec v nedohlednu si ovšem myslíme, že jsme všechny výzvy i překážky dokázali překonat a svou práci děláme s velkou chutí a láskou.

Alkoholy a koktejly

Zaměřujeme se na podávání prémiových alkoholů a koktejlů z nich. Naše sbírka kvalitních rumů dnes čítá několik desítek různých značek tohoto ušlechtilého destilátu. Neúnavně ji však rozšiřujeme, abychom vás - naše hosty mohli neustále překvapovat něčím, co jste doposud neměli možnost ochutnat.

Náš vyškolený personál Vám vždy pomůže s výběrem a připraví vám váš drink na míru.

Ocenění

Díky svým zákazníkům, kteří pro nás hlasovali, jsme se umístili na prvním místě v Era Podnikatel Roku 2011 v kategorii Gastronomie.

V roce 2012 jsme získali první místo v anketě Gastronomy Awards 2012, v kategorii Bar roku Prahy 9.

ocenění

Napsali o nás

Přečtěte si články, které již o baru vyšly v tisku.

Píšeme (nejen) o sobě na blogu

Můžete si počíst i v našem blogu, ve kterém se snažíme zachytit naše zážitky a vzpomínky z cestování po barech po celé Evropě, návštěvách workshopů, výstav, ale i přípravami nejrůznějších koktejlů a jejich přísad.


Provozovatel

Innuendo s.r.o.
IČ: 28966279
Sídlo: Praha 9, Vysočany, Podkovářská 933/1, PSČ 19000
Den zápisu: 30.09.2009
Spisová značka: C 156467 vedená u rejstříkového soudu v Praze

číslo účtu: 998813389/0800

Vážení přátelé našeho baru, rádi bychom vám oznámili, že nám od prosince 2015 už prostory baru nepatří, předali jsme je do nových rukou a novému štěstí. Byli jsme tu s vámi šest let, tvrdě jsme budovali dobrou pověst naší adresy, a protože se nám to podařilo, a jak se říká, končit se má v nejlepším, jdeme dále vstříc novému štěstí.

Naším prokračovatelem se na této adrese stává bar The Garrison, který vás svým konceptem zavede do poválečného Birminghamu a jeho provozovatelé udělají vše proto, aby navázali na dobré jméno našeho baru.

Více o našich důvodech si můžete přečíst u nás na blogu.

Sejdeme se v The Garrison baru společně na stejné straně baru!

Děkujeme za vaši přízeň!