Innuendo Prohibition Bar

JSME NEKUŘÁCKÝ BAR

Novinky až do emailu

Barové menu

V našem barovém menu najdete široký výběr kvalitních destilátů. Naše nabídka se zaměřuje na rumy a giny, které si pečlivě vybíráme do naší nabídky. Aktuálně máme přes 70 druhů rumu a přes 20 druhů ginu.

Do nabídky koktejlů jsme zahrunuli pouze omezený počet koktejlů, které jsou jedinečné v chuti i servisu. Kromě této nabídky vám barman může namíchat libovolný koktejl dle vašeho přání.
Pro zobrazení menu klikněte na obrázek knihy


Galerie koktejlů

Pokud se nechcete nechat překvapit našim originálním servisem koktejlů až po objednání, máte možnost si zde některé koktejly prohlédnout předem. Prohlednout si galerii koktejlů


Jídlo

V našem baru sice nevaříme, ale své hosty o hladu nenecháme. Nabídka jídla a rautu


Podpultovka

Požádejte barmana o podpultovku, tj. speciální drink nabízený v omezeném množství a pouze po určitou dobu. Aktuální podpultovka

Vážení přátelé našeho baru, rádi bychom vám oznámili, že nám od prosince 2015 už prostory baru nepatří, předali jsme je do nových rukou a novému štěstí. Byli jsme tu s vámi šest let, tvrdě jsme budovali dobrou pověst naší adresy, a protože se nám to podařilo, a jak se říká, končit se má v nejlepším, jdeme dále vstříc novému štěstí.

Naším prokračovatelem se na této adrese stává bar The Garrison, který vás svým konceptem zavede do poválečného Birminghamu a jeho provozovatelé udělají vše proto, aby navázali na dobré jméno našeho baru.

Více o našich důvodech si můžete přečíst u nás na blogu.

Sejdeme se v The Garrison baru společně na stejné straně baru!

Děkujeme za vaši přízeň!