Innuendo Prohibition Bar

JSME NEKUŘÁCKÝ BAR

Novinky až do emailu

Koktejlový catering

Pro různé firemní i soukromé akce, večírky, oslavy narozenin zajišťujeme také širokou nabídku nápojového cateringu i mimo prostory baru.

Využíváme naše letité zkušenosti z barového provozu a zprostředkujeme vám nevšední a originální zážitek v oblasti nápojové gastronomie. Nabídku drinků navrhneme tematicky podle vaší akce, vytvoříme atraktivní koktejlové menu, drinky připravíme jen z vysoce kvalitních a námi ověřených surovin.

Koktejlový bar

Bar s atraktivní nabídkou ať už klasických či moderních drinků by neměl chybět na žádné důležité oslavě. Zajistíme profesionální mobilní bar či se přizpůsobíme možnostem vašeho prostoru.

Řízené degustace

Vhodným doplňkem akcí mohou být různé řízené degustace spojené s výkladem a ochutnávkou vybraných destilátů či koktejlů v degustačních velikostech.

Ve stálé nabídce aktuálně pořádáme rumové a ginové degustace, nicméně rádi připravíme jakékoli jiné. Podívejte se pro představu na vypsané degustace na stránce program. Degustace vám ušijeme na míru přesně podle vašeho přání a možností.

Párování koktejlů a jídel

Nejen v lepších restauracích je dnes zvykem doporučovat hostům k jednotlivým chodům správně spárované víno.

My jsme na to šli z druhé strany a připravujeme koktejly, k nimž naopak spárujeme jídlo, tedy přesněji malé tapas, které se k chuti koktejlu přesně hodí. Podívejte se pro představu na degustaci Párování koktejlů s pochutinami na stránce program. Jednotlivé koktejly a k nim párování vám samořejmě připravíme na míru.

Plánujete-li v rámci akce i společenskou večeři (nejen raut) a chcete hostům nabídnout něco zajímavějšího než jen víno, spárujeme vám jednotlivé chody s přesně pasujícími koktejly.

Tematická nabídka koktejlů dle typu akce

Pořádate akci v konkrétním stylu? Večírek ve stylu 30. let, pirátů, Austrálie, příchodu jara, atd? Připravíme vám tematické koktejly, které vašim hostům ještě více navodí atmosféru daného tématu, viz ukázka níže.

akce akce akce akce

Máte-li zájem o další informace, včetně všech možností a cenové kalkulace, kontaktujte nás!

Vážení přátelé našeho baru, rádi bychom vám oznámili, že nám od prosince 2015 už prostory baru nepatří, předali jsme je do nových rukou a novému štěstí. Byli jsme tu s vámi šest let, tvrdě jsme budovali dobrou pověst naší adresy, a protože se nám to podařilo, a jak se říká, končit se má v nejlepším, jdeme dále vstříc novému štěstí.

Naším prokračovatelem se na této adrese stává bar The Garrison, který vás svým konceptem zavede do poválečného Birminghamu a jeho provozovatelé udělají vše proto, aby navázali na dobré jméno našeho baru.

Více o našich důvodech si můžete přečíst u nás na blogu.

Sejdeme se v The Garrison baru společně na stejné straně baru!

Děkujeme za vaši přízeň!